Skip to content
  • Home
  • Blog
  • Linkpartners
  • Contact
  • Home
  • Blog
  • Linkpartners
  • Contact
The Little Black BoxICT, Online marketing
Geen categorie

Leden binden met loyaliteitsprogramma

Geplaatst op 22 september 2020 door Redactie

Met een customer loyalty programma kun je klanten of leden aan je organisatie binden. Eigenlijk is zo’n loyalty programma een handige marketing tool. Bij het loyalty programma hoort een Customer Loyalty Platform waarmee je data verzamelt, structureert en combineert. Zo krijg je inzicht in het gedrag van je leden. Bij het loyalty programma platform hoort een digitaal programma met een digitale pas. Je kunt er resultaten van marketingacties in visuele vorm zien, data registreren en segmenteren en het biedt inzichten voor persoonlijke benadering en ideeën voor nieuwe marketingstrategieën.

Lidmaatschapspas

Om een loyalty programma te laten slagen, is het nodig dat je klanten of leden inloggen. Je kunt kiezen of ze hun lidmaatschap via een plastic pas of digitale pas kunnen aantonen. De plastic pas is het klassieke creditcardformaat pasje dat voor allerlei lidmaatschappen nodig is. De digitale pas kan gebruikt worden via de Wallet-app en daar gescand worden. Je kunt er ook voor kiezen om het lidmaatschap hybride te maken, dus met een plastic pas én een digitale pas. Je bepaalt zelf wie de pas voor het lidmaatschap kunnen krijgen.

Data verzamelen

De data van je leden is het belangrijkste onderdeel van het loyalty programma. Door de mijn-omgeving MyPortal+ kun je hier meer inzicht in krijgen. Je leden kunnen op deze digitale omgeving inloggen. Je kunt ze hier vragen naar profielgegevens of andere punten van interesse voor de leden, waardoor je marketingacties gericht kunt inzetten. Je kunt deze omgeving ook linken aan je nieuwsbriefbestand. Omdat het gebruik van aanbiedingen in het loyalty programma wordt vastgelegd door een scan, kun je goed overzichtelijk zien welke acties goed werken en welke minder goed en kun je hierop bijsturen. Met het marketing dashboard krijg je inzicht in data uit verschillende systemen.

Meest recente berichten

  • Het beste netwerkapparatuur vind je via het internet
  • Werken met ADmanager Plus
  • Op zoek naar computer winkel Amersfoort? Klik dan hier!
  • Kosten WordPress website
  • Cursus website maken voor beginners nodig?

Categorieën

  • Bedrijf
  • Geen categorie
  • ICT
  • Online marketing
  • Website

Blogroll

office 2019 kopen

wat is webhosting

Links

Copyright The Little Black Box 2021 | Theme by ThemeinProgress | Proudly powered by WordPress